Namioty na wesele - namioty weselne 5x8


Proponowane przez nas namioty imprezowe stanowią idealną przestrzeń do zorganizowania uroczystości na świeżym powietrzu, bez obaw o opady atmosferyczne czy gwałtowny wiatr. Namioty bankietowe gwarantują komfortowe warunki, które sprawią, że każda impreza plenerowa może stać się niezapomniana! W naszej ofercie znajdują się niewielkie namioty cateringowe i komunijne. Prowadzimy także wynajem namiotów weselnych.

Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi namiot komunijny 5x8 (40 m2), który ma charakter imprezowy lub usługowy. W zależności od wielkości oraz sposobu rozstawienia stołów, w namiocie zmieści się do 50 osób. Można więc potraktować naszą usługę jako wynajem namiotów weselnych, lecz należy mieć na uwadze to, że namiot tej wielkości sprawdzi się jedynie na skromnych przyjęciach. W przypadku większej liczby gości polecamy wynajem namiotów weselnych o większych wymiarach albo połączenie kilku namiotów tak, aby stworzyć bardziej przestronną przestrzeń.

Namiot cateringowy 5x8 doskonale sprawdza się na różnorodnych imprezach plenerowych, ogrodowych czy na firmowych eventach. Znajduje zastosowanie podczas wielu uroczystości takich jak wesela, chrzciny i komunie. Dzięki specjalnym elementom mocującym jesteśmy w stanie rozstawić namioty zarówno na podłożu gruntowym, trawniku, jak i kostce betonowej lub asfalcie. Wraz z usługą wynajmu namiotów istnieje możliwość wypożyczenia specjalnej podłogi. Wytrzymała powłoka dachu z PVC o gramaturze 500g/m2 stanowi idealne zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Prowadzimy wynajem namiotów weselnych, a oferowane przez nas namioty mają 2 warianty kolorystyczne:

  • namiot cateringowy 5x8 biały
  • namiot cateringowy 5x8 biały z zielonymi akcentami

Namioty można ze sobą łączyć, tworząc większe powierzchnie:

  • 5 na 16 metrów
  • 5 na 24 metry
  • 8 na 10 metrów
  • 8 na 15 metrów i inne.

Nasze namioty posiadają 2 wejścia zapinane na suwak. Dodatkowo istnieje możliwość błyskawicznego odpięcia każdej ściany bocznej, dzięki czemu wejście do namiotu można swobodnie przemieszczać.

Wynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na uroczystość rodzinną. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na iakcję wyprzedażową. Kraków.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów 5x8 na imprezę masową. Park BródnowskiWynajem namiotów 5x8 na imprezę niespodziankę. WarszawaWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na imprezę firmową jako namioty noclegowe. KarpaczWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na imprezę prywatną. Bemowo, WarszawaWynajem namiotów 5x10 na imprezę firmową. BiałystokWynajem namiotów na komunię. Warszawa KobiałkaWynajem namiotów na poligon. Litwa.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów na imprezę firmową. Łochów.Wynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na wesele. NieporętWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na komunię. JózefówWynajem namiotów 5x10 na poligon. Litwa.Wynajem namiotu 5x8 na komunię. Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów cateringowych 5x8 - Cennik