Namioty na wesele - namioty weselne 5x8


Proponowane przez nas namioty imprezowe stanowią idealną przestrzeń do zorganizowania uroczystości na świeżym powietrzu, bez obaw o opady atmosferyczne czy gwałtowny wiatr. Namioty bankietowe gwarantują komfortowe warunki, które sprawią, że każda impreza plenerowa może stać się niezapomniana! W naszej ofercie znajdują się niewielkie namioty cateringowe i komunijne. Prowadzimy także wynajem namiotów weselnych.

Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi namiot komunijny 5x8 (40 m2), który ma charakter imprezowy lub usługowy. W zależności od wielkości oraz sposobu rozstawienia stołów, w namiocie zmieści się do 50 osób. Można więc potraktować naszą usługę jako wynajem namiotów weselnych, lecz należy mieć na uwadze to, że namiot tej wielkości sprawdzi się jedynie na skromnych przyjęciach. W przypadku większej liczby gości polecamy wynajem namiotów weselnych o większych wymiarach albo połączenie kilku namiotów tak, aby stworzyć bardziej przestronną przestrzeń.

Namiot cateringowy 5x8 doskonale sprawdza się na różnorodnych imprezach plenerowych, ogrodowych czy na firmowych eventach. Znajduje zastosowanie podczas wielu uroczystości takich jak wesela, chrzciny i komunie. Dzięki specjalnym elementom mocującym jesteśmy w stanie rozstawić namioty zarówno na podłożu gruntowym, trawniku, jak i kostce betonowej lub asfalcie. Wraz z usługą wynajmu namiotów istnieje możliwość wypożyczenia specjalnej podłogi. Wytrzymała powłoka dachu z PVC o gramaturze 500g/m2 stanowi idealne zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Prowadzimy wynajem namiotów weselnych, a oferowane przez nas namioty mają 2 warianty kolorystyczne:

  • namiot cateringowy 5x8 biały
  • namiot cateringowy 5x8 biały z zielonymi akcentami

Namioty można ze sobą łączyć, tworząc większe powierzchnie:

  • 5 na 16 metrów
  • 5 na 24 metry
  • 8 na 10 metrów
  • 8 na 15 metrów i inne.

Nasze namioty posiadają 2 wejścia zapinane na suwak. Dodatkowo istnieje możliwość błyskawicznego odpięcia każdej ściany bocznej, dzięki czemu wejście do namiotu można swobodnie przemieszczać.

Wynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na imprezę urodzinową. WarszawaWynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów 5x8 na imprezę firmową. PiasecznoWynajem namiotów 5x8 na imprezę firmową. PiasecznoWynajem namiotów 5x8 i 6x12 na imprezę firmową jako namioty noclegowe. KarpaczWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. KobiałkaWynajem namiotów 5x8 na imprezę plenerową. Park Skaryszewski, WarszawaWynajem namiotów 5x10 na imprezę firmową.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów 6x12 na imprezę firmową.Wynajem namiotu 5x8 na weseleWynajem namiotu 5x8 na komunię. MichałowiceWynajem namiotu 5x8 na komunię. JózefówWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. PomiechówekWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. HalinówWynajem namiotów 3x6 i 5x8 na imprezę firmową. RadomWynajem namiotu 5x10 na imprezę firmową. RzeszówWynajem namiotu 5x10 na komunię.Wynajem namiotów 5x8 i 6x12 na wesele.Wynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na imprezę plenerową. Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów cateringowych 5x8 - Cennik